Дневни архиви: 15/02/2021

Супермоделката Сара Сампајо ги покажува несовршеностите на своето тело (ВИДЕО)

Ако го погледнете нејзиниот профил на Инстаграм, многу добро можете да видите: Сара Сампајо е во топ форма. Заслуга? Таа доаѓа од генетско наследство и вежбање, но исто така и од мали, но клучни трикови. Португалскиот супермодел и ангел на ...

Повеќе »

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат се појави во истата плисирана црно-розова сукња со висок струк која ја носеше неодамна на доделувањето на наградите на XII издание на социјалните проекти, но во сосем различна ...

Повеќе »

Релаксирајте се со новите модни парчиња од & Other Stories, совршени за домашна атмосфера

Одвојте малку време за да се опуштите со новите модни парчиња од & Other Stories. Новата колекција изобилува од парчиња пријатни за носење, дизајнирани за оние кои сакаат да останат дома. Од „кежуал“ комплети во неутрални тонови до џемпери, фустани, хеланки ...

Повеќе »