Дневни архиви: 19/02/2021

Викторија сикрет ги претстави новите костими за капење за пролет/лето 2021, има модели и за полнички девојки

Во пресрет на сезоната за плажа, Викторија Сикрет ја претстави својата кампања „Пливачка пролет“ за пролет/лето 2021 година. Моделите Имаан Хаман, Палома Елсесер, Џил Кортлев и Тејлор Хил се упатуваат кон плажата, а пред нив се кристално сините води. Кампањата ...

Повеќе »