Дневни архиви: 04/04/2021

Неделен хороскоп (5. до 11. април): Најсреќни ќе бидат Овните и Водолиите, тешка недела за Вагите и Девиците

Оваа недела планетата Меркур и планетата Венера ќе светнат во знакот на Овен, наспроти кутрите Ваги, фаворизирајќи ги огнените знаци. А вие, во кој знак сте родени? Откријте со нас што ви подготвуваат ѕвездите оваа недела! Овен: најсреќни! Со Венера ...

Повеќе »