Дневни архиви: 11/04/2021

Неделен хороскоп (12. до 18.април): Спокојство за Раковите, стрес за Стрелците, љубов за Биковите и Рибите

Оваа недела планетата Венера ќе го напушти знакот на Овен за да влезе во знакот на Бик: љубовта ќе им се насмевне на сите земјени знаци!  А вие, во кој знак сте родени? Откријте со нас што ви подготвуваат ѕвездите ...

Повеќе »