Дневни архиви: 02/05/2021

Неделен хороскоп (3.до 9. мај): Близнаците се број 1, одлична вест за Лавовите, среќни денови за Водолиите…

Оваа недела и планетата Венера и планетата Меркур ќе влезат во знакот на Близнаци, обезбедувајќи им многу среќа на сите воздушни знаци . А вие, кој знак сте родени? Откријте со нас што ви подготвуваат ѕвездите оваа недела! Овен: одлично! ...

Повеќе »