Daily Archives: 06/08/2021

Неделен хороскоп (од 9. до 15.август): Добра вест за Биковите, љубов за Раковите, пари за Девиците…

Оваа недела планетата Меркур ќе го напушти знакот Лав за да влезе во знакот Девица, носејќи прекрасни изненадувања на сите земјени знаци.  А вие, во кој знак сте родени? Откријте со нас што ви подготвуваат sвездите оваа недела! Овен: Месечина ...

Read More »