Daily Archives: 22/10/2021

Подгответе брзо и лесно: Превкусни пилешки срца во пикантен сос

За пријатен и лесен викенд ручек, дегустирајте го специјалитетот Пилешки срца во пикантен сос. Брзо се подготвува, превкусен е, а ќе ве чини помалку од 250 денари. Потребни намирници – 250 грама свежи или замрзнати пилешки срца, 1 главица кромид, ...

Read More »

Сродните души на хороскопските знаци: Како да си ја одберете вашата сродна душа?

Сте се запрашале некогаш што астрологијата може да ве научи за изборот на вашата сродна душа? Еве го одговорот. Овен – Самоуверен и амбициозен партнер Овните сакаат да го живееат својот живот со полна пареа и брзо. Секако дека флегматичен ...

Read More »

Запознајте го HUAWEI nova 9 – динамичен и стилски паметен телефон

HUAWEI nova 9 ќе ви помогне да ја изразите својата индивидуалност благодарение на стилските бои и привлечниот дизајн Новиот смартфон – HUAWEI nova 9, ќе ве импресионира на неколку начини. Стилскиот и ултра лесен дизајн, одличната камера, моќните перформанси и ...

Read More »