Daily Archives: 15/11/2021

Погледнете го првиот трејлер за продолжението на серијата „Сексот и градот“

Веројатно, и вие едвај го чекате – продолжението на популарната телевизиска серија Сексот и градот. Датумот кога повторно ќе ги видиме омилените пријателки, кои се инаку и модни зависнички, е сè поблиску, а штотуки излезе и најавата односно официјалниот трејлер. ...

Read More »

ФОТО/Елегантна, урбана, модерна и заводлива на +50: Следете го примерот на модната инфлуенсерка Сузи Реџано

Вистински пример за тоа како една жена над 50 години треба да се облекува за да изгледа елегантно, урбано, модерно и заводливо е модната инфлуенсерка Сузи Реџано. Модните комбинации на оваа жена која на Инстаграм ја следат над 600 илјади ...

Read More »