3 чифта романтични сандали од STRADIVARIUS

STRADIVARIUS за ова лето ни понуди повеќе модели на сандали, но 3 пара од нив особено ни паднаа в очи.

Доколку сакате да внесете романтична нота во летните модни комбинации, погледнете ги нашите фаворити на три чифта сандали од STRADIVARIUS.

Сатенските сини сандали со панделка ќе внесат „вау“ ефект особено во комбинација со лелеав, летен фустан.

За љубителките на цветен принт, сандалите со умерено висока потпетица се полн погодок.

А, што велите за трендовската комбинација на два впечатливи принта – цветови (и цветна дебела потпетица) и точки.

x

Check Also

Анастасија Ј. Гапиќ: Трендовска плус-сајз колекција за есен-зима за жени со самодоверба

За трендот оваа сезона есен-зима за дамите со облини, како и потребата ...