3 модели на балетанки од GEOX со кои зачекоруваме во пролетта

Секогаш лесни за носење од утро до вечер, балетанките се обувки без кои не можеме и оваа пролет. А во GEOX најдовме неодоливи модели во нежни нијанси кои лесно се комбинираат со останатиот дел од гардеробата.

Пролетната колекција на GEOX пристигна и веќе е во продажба во GEOX како и на онлајн страницата на Фешн Груп – ТУКА.

И овојпат, оваа проверена модна марка, ни нуди модерни дизајни, а меѓу бројниот избор на чевли се одлучивме за преубавите балетанки во нежни нијанси и со трендовски кариран принт.

Погледнете ги колку се убави!

 

x

Check Also

Фешн Груп донираше на Институт за јавно здравје апарат што ќе прави тестови за Ковид-19 за 30 минути

Автоматизиран молекуларен RT-PCR апарат и тестови за детекција на корона вирусот, со ...