3 модели на балетанки од GEOX со кои зачекоруваме во пролетта

Секогаш лесни за носење од утро до вечер, балетанките се обувки без кои не можеме и оваа пролет. А во GEOX најдовме неодоливи модели во нежни нијанси кои лесно се комбинираат со останатиот дел од гардеробата.

Пролетната колекција на GEOX пристигна и веќе е во продажба во GEOX како и на онлајн страницата на Фешн Груп – ТУКА.

И овојпат, оваа проверена модна марка, ни нуди модерни дизајни, а меѓу бројниот избор на чевли се одлучивме за преубавите балетанки во нежни нијанси и со трендовски кариран принт.

Погледнете ги колку се убави!

 

x

Check Also

Пристигна колекцијата есен/зима: Луис & Кларк во новата кампања за мултибрендот FASHION&FRIENDS

Момче скриено позади маската на срамежлив новинар и бестрашната репортерка се главните ...