3 модни парчиња кои треба да ги имате оваа пролет!

Сакате да си купите модно парче со кое ќе бидете во тренд? Ќе шопингувате, а се размислувате што да купите за вашите шик пролетни комбинации? Оваа сезона одберете ги 3те модни парчиња и бидете вистинска пролетна девојка и жена која ги следи најновите трендовии во модата и изгледајте првлечно и кул.

Бермуди – женски кратки пантолони со должина до колената кои се модерни во сите комбинации, за денски или вечерни излегувања.

Здолништа со тул – тулот на вас ќе изгледа гламурозно, моќно и модно, а сепак слатко како малите девојчиња, а со тоа имате прекрасен аутфит со кој ќе бидете забележани.

Кожа – безвременски материјал кој мора да го имате во вашиот гардеробер, особено како здолжиште кое може да го комбинирате како и да посакате.

 

 

x

Check Also

Започнува дводневен саем за туризам во Ист Гејт Мол – понуди, попусти и награди за летен одмор 2022

Промоција на атрактивни дестинации за одмор, релаксација и уживање ќе биде само ...