30 % намалување на облеката за деца на популарниот бренд OshKosh B`gosh

Биди љубезен, биди љубопитен, биди уверен, биди ти со OshKosh B`gosh

Облеката за деца од светски познатиот бренд OshKosh B`gosh сега е достапна и во Македонија (во Skopje City Mall на 2-ри кат).

OshKosh B`gosh дизајнира софистицирана облека од 1895 година. Модната марка е специјализирана за облека за момчиња и девојчиња на возраст од 0 до 14 години. Дизајните се направени од најдобриот вид ткаенина и со грижа за секој детал. Затоа, сега, вашите деца можат да ги живеат своите најсреќни години со стил и удобност.

#oshkoshmacedonia #loveoshkoshbgosh #cartersmacedonia #sale #krs #крш

Не талкајте напразно низ градот, туку право во брендираните Carter`s продавници:
Skopje City Mall 2 ри кат
Vero Center приземје
Capitol Mall & Residence 3ти кат во склоп на КРШ за играчки и бебешка опрема
Градски Трговски Центар – Скопје сутерен во склоп на КРШ за играчки и бебешка опрема

x

Check Also

Ви носиме убава вест – во продавниците КРШ пристигна нова линија производи со Lego теми: Lego Dots. 

Ги сакате Lego играчките? Ех, кој не ги сака! Таман кога помисливте дека ...