35 години со Guess: Фантатсична колекција во слава на роденденот!

Познатата модна марка Guess за роденденската кампања и новата колекција ја ангажираше згодната Хејли Болдвин. На русокосата убавица друштво во кампањата и прави сексапилниот модел Стефано Сала, додека фотографиите се снимени од Татијана Герусова.

Во кампањата Хејли не враќа во времето на првите спортски изгледи на Guess Originals 1981. Линиајта вклучува џинс, боди, кратки маички, корсети и долна облека.

Колекцијата официјално ќе биде пуштена во продажба на почетокот на март.

x

Check Also

Ова се новите летни „кежуал“ изгледи од Zara

Лулу Тенеј позира во новиот едиторијал на Zara за лето 2020.Шпанската модна ...