4 есенски изгледи од & Other Stories

Новиот тренд-водич на & Other Stories е насловен „The Right Cut“ и сугерира шик изгледи за есенските денови.

Од волнени палта во силни бои или карирани, до преслатки џемперчиња и впечатливи кошули, во продолжение погледнете ги новите модни изгледи кои со сигурност ќе ве одвојат од останатите.

x

Check Also

Пролетен тренди водич од Massimo Dutti

Моделот Ана де Ријк позира во новиот тренди водич на Massimo Dutti ...