4 ленени фустанчиња од Манго кои се спас за горештините

Ленот е најдобриот материјал кој може да го одбереме за топлите денови. Природен и проѕирен во комбинација со ведри бои создава модни парчиња во кои полесно се дише.

Со ленено фустанче може да одите и на работното место, но и на летување – доволно е само да го искомбинирате со фенси влечки, шешир и голема торба за на плажа.

За летната сезона најубави ленени фустанчиња најдовме во Манго. Погледнете ги нашите 4 фаворити од оваа марка за лето 2017.

x

Check Also

За Yamamay летото продолжува, колекцијата остава без здив (ФОТО + ВИДЕО)

Само неколку дена пред официјално да не напушти летото, кампањата на костими ...