4 мини фустанчиња од ZARA одлични за жешките денови

Неподносливите градски жештини тешко се поднесуваат, па за полесно да ги поминеме одбираме лесни мини фустанчиња за дневни активности и кафе со пријателите.

Zara има добра понуда на летни мини фустанчиња по пристојни цени.

Одбравме 4 модели кои најмногу ни се допаѓаат, во различни бои, а ги комбинираме со плетена чантичка, еспадрили или летни патики.

Да се потсетиме, меѓу трендовите за ова лето се нагласените и голите раменици, панделките и копчињата како украси.

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...