4 модели на тексас-комбинезонки што ги сакаме веднаш!

Не само добрите „откачени“ фармерки, тексас-комбинезонките се алтернатива за оригинален изглед.

Се носат со секаков вид на чевли – со сандали, со отворени чевли со потпетица од 15 сантиметри, со мокасини, кожени патики исто како и со балетанки. Со нив може да добиеме стил каков што сакаме – од спортски до секси и женствен.

А каде може да ги најдете најубавите модели на тексас-комбинезонки, ѕирнете ги нашите 4 предлози.

mango

berska

liu jo

gap

 

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...