4 типа на очила за сонце што се лидери ова лето

Летото е незамисливо без очила за сонце, па доколку одлучивте да си купите нов пар, што велите да се консултирате со трендовите?

На наше задоволство, тоа што годинава го форсираат популарните модни куќи, изгледа секси и женствено.

1.

Огледало – ама сини во авијатичарски стил

oc 1

2.

Нежни – розово златни

oci 7

3.

Округли со рамка со впечатлив принт

 

oci 9

4.

Мачкасти – црни

oci 3

x

Check Also

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 19. до 25 октомври): Добри вести за Девиците и Вагите, нов почеток за Водолиите!

Оваа недела прекрасна Mесечина ќе блесне во знакот на Јарец, носејќи им ...