фраерски тексас патики

5 фраерски машки летни модни парчиња од DIESEL достапни во Fashion&Friends

Во летната колекција на DIESEL најдовме повеќе неодоливи маички, но сепак се одлучивме за белите фаворити со интересен принт.

Од разиграната колекција која е истовремено мажевна и секси, вниманието ни го привлекоа и тексас бермудите, како и бермудите со принт – соодветни за плажа.

За кежуал комбинации искомбинирајте ги со патиките од „иксинат“ тексас кои се совршени за летниот период.

Во продолжение погледнете го нашиот избор од топ 5 модни парчиња од DIESEL за лето 2017, достапни во продажба во мултибренд продавницата Fashion&Friends во Скопје Сити мол.

за впечатлив изглед на плажа

 

фраерски тексас патики

тексас бермуди за кежуал излегувања

фенси маичка со лого

бела летна маичка за сите неформални комбинации

x

Check Also

Над 300 млади пливачи на Зимското национално првенство во мали базени

Зимско национално првенство во мали базени се одржа во Спортскиот Центар Борис Трајковски во ...