5 глитер патики од новата колекција на UGG

Модната марка за обувки UGG ја лансираше новата колекција на патики во која доминираат светките. Колекцијата содржи металик-кожени патики но и патики направени од светкаво платно.

Патиките лесно се комбинираат и со спортска облека како и со кежуал модни парчиња.

Во галеријата погледнете ги 5-те модели кои се фаворити на летото.

 

x

Check Also

Први тротинети и велосипеди за најактивните корисници на апликацијата HalkEco  

  Апликацијата HalkEco на Халкбанк  со која се стимулира пешачењето, трчањето, возењето ...