5 костими за капење идеални за журки на плажа

Плажата не е „резервирана“ само за сончање и уживање во текот на денот, туку и за луди вечерни журки. А на таквите журки пожелно е да бидете облечени комотно и секако, секси. А што е посекси од костим за капење кој може да се комбинира со тексас шорц, фармерки или со макси шарен фустан.

Одбравме 5 костими за капење кои со еднакво задоволство би ги носеле на журки, како и на плажа.

h&m

yamamay

yamamay

yamamay

calzadonia

x

Check Also

УЛОВЕН МИЛИОНОТ ОД ИНСТАНТ ЛОЗОТ ЗЛАТНА РИПКА ВО ПРИЛЕП

Инстант лозот Златна Рипка и во својата 6та серија продолжува да радува ...