5 модели на елегантни комбинезони од есенските колекции

Ги сакаме бидејќи се практични и ни го скратуваат времето на размислување за комбинации – зашто доволни се само тие на нас!

На наше задоволство, есенските колекции на популарните модни марки нудат различни модели на комбинезонки, па дури и тексас-комбинезони, но овојпат се одлучуваме за елегантните креации.

Во сезоната пред нас ќе се носат модели украсени со карнери или панделки, но и оние кои се со должина до глуждовите.

Во продолжение погледнете го нашиот избор на топ 5 елегантни модели.

mango

mango

zara

stradivarius

h&m

 

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...