Топ 5 наградувани козметички производи кои не се скапи, а вреди да ги имаме

Кога станува збор за купување на козметички производи, а при тоа да не се расфрламе со пари, односно да платиме онолку колку што навистина производот вреди, тогаш не можеме да ги прескокнеме овие топ 5.

Секој од овие 5 производи има собрано награди за квалитетот, а сепак цената им е многу пристојна.

Топ 5

Maybelline Baby Lips Moisturizing Lip Gloss

proiz 7

Топ 4

Rimmel BB Cream

proi 1

Топ 3

CoverGirl The Super Sizer

proi 4

Топ 2

Revlon PhotoReady Eye Art Lid + Line + Lash

proiz 6

Топ 1

L’Oréal Paris Colour Riche La Lacque

proi 5

 

 

x

Check Also

Kарактерот на жената е обоен во различни нијанси, знаете ли која е вашата?

Секоја, ама баш секоја жена е убава на свој, посебен начин. И ...