5 нови модели на часовници GUESS кои ги обожаваат и ѕвездите

Ема Стоун, Амал Клуни, Алекса Чанг, Џиџи Хадид и Кејт Бланшет – што имаат заедничко овие пет ѕвезди освен успешноста и убавината? Секоја од нив носи часовник GUESS.

Одбравме 5 нови модели на часовници GUESS кои во текот на 2017 година често ги гледаме на рацете на ѕвездите. Погледнете го нивниот избор.

Ема Стоун и моделот на часовник Glitter Girl

2017 е среќна година за глумицата Ема Стоун која освои Оскар за најдобра актерка во филмот Ла Ла Ленд. На црвениот ќилим ја видовме во елегантно издание, а нејзиниот избор е часовникот Glitter Girl.

 

x

Check Also

E-banking како ново нормално при користење на банкарските услуги

Во последниве две години, како последица од глобалната пандемија, научивме како паметно ...