6 есенски изгледи од H&M Sport

Да се остане во добра форма, да се вежба, но при тоа и да мислиме на добриот стил. Ако сакате да бидете модерни и кога тренирате, спортската есенска колекција од Х&М ни нуди модни можности.

Од високо функционални спортски градници до хеланки за трчање – искомбинирајте ги со омилените спортски патики и ќе бидете подготвени за фитнес тренинг, кардио вежби или јога со стил.

 

x

Check Also

Нутириционистите тврдат: Ова е појадокот ако сакате да го „стопите“ стомакот

Ова е еден од најздравите и највкусните појадоци, зашто во себе содржи ...