6 фустанчиња со спуштени раменици од Mango

Фустанчињата кои ни ги откриваат рамениците се тренд за сезоната пролет/лето 2017, а најубави модели најдовме во Манго.

Ја нагласуваат женственоста, одлични се за кежул изглед, но и за вечерно дотерување кога ги комбинираме со сандали на висока потпетица. Додаваме впечатливи обетки и чантичка во силна боја, и модната пролет е на наша страна!

 

x

Check Also

OTTIMO… приказната за пеперушките

Инспирирано од Италија, креирано во Македонија може да резултира со нешто одлично, ...