6 нови есенски изгледи од Х&М

Гледајќи го модниот водич на Х&М, есента ќе биде во знакот на „пижама“ стилот.

Модната марка за постудените денови ни нуди кожени јакни, плисирани сукњи, фустани со полка точки и сандали во металик нијанси.

Во рекламната кампања позира Чарли Фризер, сугерирајќи ни 6 нови изгледи дизајнирани од Х&М.

x

Check Also

Фешн Груп донираше на Институт за јавно здравје апарат што ќе прави тестови за Ковид-19 за 30 минути

Автоматизиран молекуларен RT-PCR апарат и тестови за детекција на корона вирусот, со ...