6 нови, романтични модни изгледи од Х&М

Романтиката го зема главното место во најновиот моден водич на Х&М. Популарниот бренд сега ни нуди романтични изгледи претставени преку фотосесијата наречена Novel Romance.

Лелеави фустанчиња со карнери, плис и со цветен принт, но и бели – нежни, со тантела и со спуштени раменици. Не изостанува и тексасот кој овојпат е бел и со многу детаљи на него.

Погледнете што ни носи Х&М за потоплите денови.

x

Check Also

ОУ „Григор Прличев“ од Охрид со поддршка на Халкбанк доби сензорна градина наменета за ученици со попреченост  

Основното училиште „Григор Прличев“ во Охрид, ја доби првата сензорна градина во ...