Carter’s попусти: Пижами од 4 дела за бројни комбинации со супер цени!

Слатки и практични, овие пижамчиња се и посебни бидејќи се составени од 4 модни парчиња, па така за слатки сништа може да направите повеќе различни комбинации. Всушност, наместо еден пар пижами добивате два.

Пижамчињата се 100 отсто памучни, а сега се со намалени цени.

pizami 8

pizami 1

pizami 2

pizami 77

Достапни се во продавниците Carter’s во  Скопје сити мол, Капитол мол и ТЦ Веро Центар.

x

Check Also

Над 300 млади пливачи на Зимското национално првенство во мали базени

Зимско национално првенство во мали базени се одржа во Спортскиот Центар Борис Трајковски во ...