7 кошули со „балон“ ракави од популарните модни марки

Упатените во светските модни трендови добро знаат дека сезонава ѕвезди се кошулите со „паф“ ракави, па доколку ги барате, да – ги има и кај нас во најразлични модели и бои.

Некои од нив се дотолку фенси што ги содржат двата модни тренда – спуштени раменици, но сепак и „балон“ ракави.

Пробајте да ги носите со фит-слим фармерки, во таа комбинација се незаменливо секси.

Еве ги нашите омилени топ 7.

h&m

mango

mango

zara

topshop

 

zara

reserved

 

x

Check Also

#VERYUS – WOMEN’SECRET ЈА СЛАВИ 25-ГОДИШНИНАТА СО ВИСТИНСКИ ЖЕНИ КАКО СИТЕ НАС

Women’secret ја слави 25-годишнината од своето постоење со кампањата VERY US во ...