7 нови „кежуал“ изгледи од Х&М за лето 2017

Новиот моден водич на Х&М е снимен во Мајами, а насловен е The Day Trip. Во убава атмосфера со палми и сончеви предели, моделите позираат претставувајќи ги новите парчиња дизајнирани за кежуал стил.

Акцентот е ставен на летните фустанчиња со принт, тексас шорцевите но и спортските комплети од плиш. Ова лето Х&М предлага да ги комбинираме со рамни сандали или патики.

Погледнете што ни носи Х&М со новата колекција.

x

Check Also

E-banking како ново нормално при користење на банкарските услуги

Во последниве две години, како последица од глобалната пандемија, научивме како паметно ...