7 нови модели на чевли од Зара кои заслужуваат внимание

Новите чевли од Зара ги следат светските трендови, а колекцијата насловена Студио е изработена од квалитетни материјали и кожа, со примамлив дизајн, па не е чудо што овие модели се и најбарани оваа пролет. Сепак, чевлите од Студио не се достапни во продажба во сите продавници на Зара, но доколку не „налетате“ на нив, може да ги нарачате и онлајн.

Студио содржи балетанки со широка потпетица која е тренди за оваа сезона, потоа тука се ретро сандалите кои потсетуваат на чевли за танц, но и еспадрилите во живи бои кои се навистина преслатки.

Одбравме 7 фаворити од „Студио“, веруваме дека и вам ќе ви се допаднат.

x

Check Also

Трикчиња кои секогаш успеваат: Како да ги растегнете тесните чевли

Сигурно ви се случило, сте купиле чевли и потоа заклучувате дека всушност ...