9 совети за мажи за совршено лето со SPRINGFIELD

Актерите Марио Касас и Урсула Корберо се главните протагонисти во летната кампања на SPRINGFIELD.

Ова се нашите 9 предлози како да уживате во секој момент со стил:

  1. Темно сина кошула и бели бермуди

re kam 77

2. Маица која мора да ја имате ова лето (790 денари).

re kam 8

3. Кошула во линии(1.990 ден.) и шорцеви од избелен тексас (2.190 ден.)

linii kam 9

4. Маица со сурферски графички елементи (790 ден.)

re kam 87

5. Ленена кошула  (1.990 ден.) и шорцеви со целосен принт

len kam 60

6. Лежерен изглед со маица во повеќе бои, кошула  (1.990 ден.) и искинати бермуди

pr kam 19

7. Тренд за сезоната – Маица со етно принт  (790 ден.)

etno

8. Темно сини бермуди  (2.190 ден.)

bermudi

9. Пријатна кошула (1.990 ден.)

kosula6

 

x

Check Also

Тренд на неделата: Кошула фустан од DESIGUAL

Го враќаме доброто расположение по периодот на домашна изолација, а за пролет ...