-70%

– 70 %

Оваа бројка сигурно многу сакате да ја видите на излозите! Епа девојки, сега е вистинското време да прошетате низ продавниците.

Сега можете да ги искористите попустите и за десетина евра да купите нешто за крај на сезоната. Mожеби токму тоа е парчето гардероба што ви недостасуваше во жешките летни денови.

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...