8 „кежуал“ изгледи од H&M за новата сезона

Новиот моден водич од популарната модна куќа H&M  ни предлага 8 спортски изгледи за релаксирани прошетки и дружења.

Фокусот е ставен на тексасот, а доминираат фармерките со висок струк, кои се комбинираат со чевли со висока потпетица за секси изглед. Тука се и фармерките во две бои – кои ќе бидат ѕвезди на 2017 година. Тексас миди сукњите се вратија во игра и се носат со бомбер јакни.

Инспирирајте се од водичот на H&M.

hm4

hm3

hm2

hm1

hm10

 

x

Check Also

E-banking како ново нормално при користење на банкарските услуги

Во последниве две години, како последица од глобалната пандемија, научивме како паметно ...