8 нови изгледи од H&M за крајот на летото

Додека жешкиот август полека одминува, H&M не подготвува за новата сезона лансирајќи го новиот моден водич.

Колекцијата насловена „Easy Opulence“ се фокусира на лежерни, но шик изгледи, подогни за дневни прилики. Моделот Фредерик Софи ни ги претставува модните парчиња и како може да ги комбинираме. Од кошули и блузи со риги и нагласени ракави, до црвени комплети и комбинезонки – изгледа дека сите модни трендови тука се собрани на едно место.

Погледнете ги 8-те нови изгледи од H&M.

 

x

Check Also

Неделен хороскоп (9. до 15. декември): Топ знаци на неделата – Стрелец, Бик и Лав

Оваа недела планетата Меркур влегува во знакот на Стрeлец, одлични вести ги ...