8 нови модни изгледи од H&M за новогодишните забави

Модната марка H&M го лансираше новиот тренди водич со кој ни сугерира како да се дотераме за новогодишните забави.

Водичот е насловен The Rich New Mix а содржи свежи модни комбинации соодветни за свечени пригоди, но без кичести детаљи.

Колекцијата се фокусира на фустани и тесни панталони со цветен принт, костуми со риги и трендовски модни парчиња со полка точки. Заокружете го изгледот со црни балетанки или чизми со висина до глуждовите.

x

Check Also

Капчиња и сламени шапки за лето 2019, еве каде да ги купите најубавите модели

Еден од најпотребните модни додатоци за топлите денови, покрај очилата за сонце, ...