8 парчиња од бел тексас од Х&М

Тексасот е секогаш модерен, а за ова лето популарната модна марка Х&М ни нуди модни парчиња од бел тексас.

Новата „бела“ колекција од Х&М обезбедува „бел“ моден изглед од главата до стапалата. Белите тексас парчиња се комбинираат со бел топ, бела кошула (која може да се носи и раскопчана, со бел костим за капење под неа), бела маичка, сандали или патики во бела боја…

Инспирирајте се од новиот моден водич на Х&М.

 

x

Check Also

Што открива за вас вашата омилена чоколада

Која чоколада ви е омилена? Секој вкус открива по некоја човечка карактеристика. ...