8 свежи летни идеи од Х&М

Мислиме на мода и тогаш кога температурите се високи, кога градскиот асфалт „жежи“, а плажите не повикуваат. А на нас пак, мисли Х&М, секоја недела нудејќи ни нови тренди-водичи и нови линии кои ја надополнуваат летната колекција.

Новиот трендовски водич е насловен „Catch the Sun“, а во него се претставени модните изгледи за топлите летни денови.

Кратките тексас панталонончиња се во центарот на вниманието, кои се комбинираат со памучни маички со пораки, а тука се и мини комбинезонките како и сукњите со тропски принт и висок шлиц.

Погледнете ги новите модни парчиња од Х&М и предлозите за модни комбинации.

x

Check Also

Џенифер Лопез е ѕвезда на новата кампања на Coach

За колекцијата пролет/лето 2020, модната марка Coach ја ангажираше пејачката и глумица ...