8 типа шизички очила за сонце со цена под 1.500 денари

Трендовите се менуваат молскавично брзо, па можеби добро е да инвестираме во варијантата секое лето нови очила за сонце. Се разбира, доколку тие се супермодерни, откачени, а сепак евтини.

За разлика од луксузните модни марки кои сезонски лансираат нови колекции на очила за сонце по цени не достапни за секого, популарните младешки брендови се повеќе добиваат свои приврзаници.

Како ви звучи да си купите очила за сонце кои многу ви се допаѓаат, а чинат помалку од 1.500 денари.

Еве 8 идеи за инспирација.

 

 

x

Check Also

Накит за на плажа 2015: Никогаш доволно од него!

Модните додатоци како чантата за плажа, шеширот и марамата не се единствени ...