9 трендовски модели на чевли од Liu Jo за есен/зима 2017/18

Liu Jo изненадува со прекрасни модели на чизми, салонки и груби „војнички“ чевли.

Фокусот е на чевлите со шпицест врв и со високи потпетици кои се хит за сезоната на псотудени денови. Заводливите салонки може да ги најдете во популарните „nude“ нијанси, а грубите високи чевли остануваат верн на црната боја која се надополнува на секоја модна комбинација.

Што се однесува до чизмичките – тие во новата колекција се со висина до глуждовите и најчесто со детаљи на нив.

Во фотогалеријата погледнете ги најубавите модели од актуелната колекција.

x

Check Also

Фешн Груп донираше на Институт за јавно здравје апарат што ќе прави тестови за Ковид-19 за 30 минути

Автоматизиран молекуларен RT-PCR апарат и тестови за детекција на корона вирусот, со ...