Ангелите на Викторија сикрет позираат за Денот на вљубените

Денот на вљубените е на помалку од една недела до нас, и токму навреме, Викторија сикрет ја објави новата секси кампања посветена на љубовта.

Во колекцијата дизајнирана за Денот на вљубените доминираат розовата, црвената и белата боја. За кампањата позираат моделите Џасмин Тукс, Роми Страјд, Тејлор Хил, Џозефин Скривер, Елса Хоск и Лили Олдриџ. За живописна фотосесија девојките, освен долна облека, носат и бундички од вештачко крзно и горни делови од пижами.

x

Check Also

Џенифер Лопез и Бен Афлек заедно го прославија 4-ти јули

Двете sвезди заедно ја поминаа годишнината славејќи ја независноста на Америка. Прво ...