Адриана Лима безобразно секси за Вог Бразил (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Пред објективот на Џампаоло Сгура прекрасната Лима позираше за приказната наречена „Цвет на кожата“.

lima 6

Фотосесијата е дел од октомвриското издание на бразилскиот Вог.

lima 1

lima 2

lima 3

lima 4

lima 5

 

 

lima 10

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...