Адриана Лима како Јулија на Шекспир (ВИДЕО)

Ноемвриското издание на Харперс базар на едно место ги собра најпознатите имиња од модната писта – Адриана Лима, Миранда Кер, Бар Рафаели и многу други убавици.

Секоја од нив доби улога на шекспиров лик. Списанието ќе го красат 17 Јулии и исто толку Ромеа.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...