Адријана Лима ќе ве инспирира да почнете да вежбате во новата кампања на PUMA

Суперзгодната моделка Адријана Лима е ѕвезда во новата кампања на спортската марка „Пума“ за колекцијата насловена PUMA Zone XT.

Новата колекција за спортска облека на „Пума“ фокусот го става на патиките дизајнирани од високо издржлива кожа и гума, кои се совршени за фитнес и трчање. Колекцијата содржи и хеланки, маици, женски градници за вежбање и дуксери. Од боите доминираат црната во комбинација со неонските нијанси.‘Zone XT“ колекцијата ќе биде во продажба од денес, 10-ти јануари. 

x

Check Also

Huawei ги поканува сите свои верни поддржувачи на глобалната онлајн премиера на новата P40 серија

Глобалната премиера на новата, долгоочекувана серија Huawei P40 е закажана на 26 ...