After Party понуда до -70% во Sara Fashion

Попустите во Сара Фешн по повод 20 годишнината од нивното постоење продлжуваат со зголемена понуда на производи со супер цени и попути до -70%.

– Роденденски сме расположени и со радост ве покануваме заедно да продолжиме на Афтер парти забава за потполно шопинг уживање! Ве очекуваме со попусти до -70% и дополнителна Афтер парти понуда со супер цени во сите продавници на Сара Фешн и онлајн на sarafashion.mk. Акцијата трае од 16ти до 30ти септември, а количините се ограничени. Горди сме на својата 20 годишнина и горди сме што 20 години создаваме мода достапна за секого. – изјавија од тимот на Сара Фешн

Разгледајте дел од понудата на фотографиите во прилог, а целиот избор го имате во продавниците на Сара Фешн каде може да изберете пижами, долна облека, чорапи или костими за капење со фантастични цени!

x

Check Also

90 години стара традиција на изработување бисерен накит се негува во семејството Талеви

„Бисерите се секогаш соодветни“, кажа некогаш Џеки Кенеди додека нејзиниот врат го ...