Ајде на летен паметен шопинг: Попустите во Carter`s започнаа!

Искусните купувачи не би ја пропуштиле оваа шанса, па немојте ни вие.

Омилената марка за бебешка и детска облека и додатоци Carter`s веќе ги започна попустите кои се движат од 10 до 50 отсто.

Се гледаме во Carter`s – Скопје Сити мол, Капитол мол, Веро центар (приземје) и Remall во Тетово.

x

Check Also

Извојувајте ја главната „Шопинг победа“ преку плаќање со HalkPay на Халкбанк

Халкбанк АД Скопје со секој проект покажува дека е банка на луѓето. Од ...