Ајде, на паметен шопинг: 50% попусти на колекцијата есен/зима во Carter`s и OshKosh B’gosh

Подобро време за шопинг не може да биде! Carter`s и OshKosh B’gosh нѝ овозможуваат дополнителни 20 отсто попуст на колекцијата есен/зима 2019/20 која е нивелирана со 30 отсто попуст. Значи, слупнете добро, намалувањето е вкупно 50 %.

Се гледаме на паметен шопинг!

#oshkoshmacedonia #loveoshkoshbgosh #cartersmacedonia #sale #krs #крш

Не талкајте напразно низ градот, туку право во брендираните Carter`s продавници:
Skopje City Mall 2 ри кат
Vero Center приземје
Capitol Mall & Residence 3ти кат во склоп на КРШ за играчки и бебешка опрема
Градски Трговски Центар – Скопје сутерен во склоп на КРШ за играчки и бебешка опрема

 

x

Check Also

& OTHER STORIES го форсира трендот на „паф“ ракави (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Популарната модна марка особено меѓу помладите & OTHER STORIES ја лансираше колекцијата пролет/лето ...