Ако купувате ранче за вашето детенце, купете го најдобриот, најпрактичниот и највеселиот во Carter`s & SkipHop

Квалитетни материјали , прекрасен дизајн и преубави детали го карактеризираат брендот SkipHop.

Во богатата понуда ќе најдете преубави ранчиња за вашите дечиња соодветни за различна возраст и различни дневни потреби. 

Во овие ранчиња лесно ќе спакувате сè што му е на вашето детенце потребно за во градинка или за во училиште, за дневна прошетка, за излет, за ден поминат надвор од дома…

Па, ако сте за одлична организација на просторот и при тоа го цените квалитетот и дизајнот, вашиот избор е SkipHop.

Производите на SkipHop се достапни во продажба во продавниците Carter`s:
Скопје Сити Мол – 2ри кат; Веро Центар – приземје; Градски Трговски Центар сутерен во состав на продавницата Крш за
играчки и бебешка опрема, Саpitol Mall & Residence – 3 ти кат во состав на продавницата Крш за играчки и бебешка опрема.
Или, нарачајте онлајн на www.krs.mk.

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...