Акцијата е почната, искористете ја: Mid Season Sale во Carter`s & OshKosh B`gosh 

Многу модни парчиња со супер-намалени цени!

Акцијата е во тек, искористете ги попустите во Carter`s & OshKosh B`gosh.

Производите ќе може да ги најдете наскоро во  Carter`s & Oshkosh.

Skopje City Mall 2 ри кат, Градски Трговски Центар – Скопје сутерен во склоп на КРШ за играчки
и бебешка опрема, Capitol Mall & Residence 3. кат во сoстав на КРШ за играчки и
бебешка опрема, Vero Center приземје. 

x

Check Also

Mango Committed 2021, колекција дизајнирана за пролет/лето со еко-материјали

Моделката Фелис Ноурдхоф позира за колекцијата на Манго за сезоната пролет/лето 2021. ...